wtorek, 6 sierpnia 2013

KSIĘŻYCOWE WARSZTATY ROZWOJOWE 5.09.2013Wszelkie grupy rozwoju/ Kręgi czczą Pełnię Księżyca. To na jej cześć zbierają się współczesne sabaty :-) aby tkać rytuały kobiecości [i nie tylko]. I nic dziwnego- błyszcząca Luna jest bardzo hmm… medialna ;-), przyciąga wzrok, nie sposób jej nie zauważyć nawet mieszkając w mieście. Nów z kolei przemyka niepostrzeżenie, mało kto się nim interesuje. A tymczasem Księżyc w tej fazie ma dla Nas ogromy dar- zjednoczony ze Słońcem daje harmonię, unię świadomości z podświadomością, archetypowej męskości z kobiecością, zgodność uczuć i rozumu, wgląd w serce i duszę i świadomość własnych odczuć. Nów uspokaja, bo czujemy większą niż na co dzień harmonię. Astrolożka Jan Spiller, specjalistka od Nowiu, twierdzi nawet, że „Twoje pragnienia wyrażone podczas nowiu Księżyca zostaną obdarzone zadziwiającą siłą sprawczą” .

Najbliższy Nów już dziś tj. 6 sierpnia 2013, późnym wieczorem, w Lwie. Warto spędzić trochę czasu sam na sam ze sobą, wyciszyć się i zadać pytanie czego chcę, co mogę robić, by być w zgodzie z sobą.  

W następnym Nowiu 5.IX zainteresowanym osobom proponuję spotkanie- warsztat, podczas którego intencjonalnie skoncentrujemy się na tym co przynosi koniunkcja Luny i Słońca. Ponieważ Księżyc osiąga Nów co miesiąc w innym znaku Zodiaku- przez rok przechodząc pełen krąg, to ideałem byłyby spotkania cykliczne. 

Warsztat jest dla każdego- nie jest wymagana wiedza astrologiczna. Metody pracy będą różnorodne- wizualizacje, malowanie w stylu Vedic Art, praca z archetypami zbiorowymi, indywidualnymi oraz snami, mapa marzeń, mandala, symbole sabiańskie, kreatywne pisanie, żywioły, taniec. [to oczywiście plan na cykl spotkań, nie na jeden 3-godzinny warsztat J] Ponadto każdy z uczestników otrzyma „zadanie domowe” – wskazówki opracowane przeze mnie na podstawie indywidualnego horoskopu. Do ich wykonania potrzebna będzie data i miejsce urodzin wraz z dokładną godziną urodzenia. Proszę o przesyłanie danych co najmniej tydzień przed warsztatami, gdyż praca z nimi wymaga ode mnie czasu, energii i koncentracji.

5.IX. 2013 czwartek g. 17-20 

[miejsce- podam później, gdy będę wiedziała ilu jest chętnych]

Inwestycja: 35zł [opłacenie sali, ewentualne materiały, analiza horoskopu]

O mnie- od 15 lat zgłębiam tajniki astrologii i wiem, że wciąż ogrom odkryć przede mną :-) Jako przystało na słonecznego Raka Księżyc zawsze był mi bliski- wpierw oczywiście Pełnia, potem także i Nów. Astrologię uzupełniam innymi narzędziami i metodami rozwoju osobistego oraz twórczej autoekspresji. Łączę wiedzę formalną, praktyczno-warsztatową oraz intuicyjną. Poza tym- tworzę biżuterię, maluję, tańczę, ku uldze sąsiadów NIE śpiewam :-)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz