środa, 21 stycznia 2015

TYTUŁ NIEUCHWYCONY [Vedic Art]

Jak wspomniałam przy okazji któregoś posta z kartkami mam też do pokazania kilka nowych obrazów w stylu Vedic Art. Zrobienie im dobrych zdjęć to wciąż dla mnie wyzwanie jednak udało się na tyle, że mogę pokazać ich efekty. Zastanawiam się czy nie wyjść z obrazami na dwór i tam je obfotografować- może to jest klucz do sukcesu?

Tytuł nie został jeszcze uchwycony ;-)


wtorek, 20 stycznia 2015

CAŁY ŚWIAT DOSTARCZA MI INSPIRACJI.....

Dziś notesik na pomysły, które często pojawiają się w najmniej spodziewanym momencie. Do tej pory były zazwyczaj notowane na jakiś maleńkich karteluszkach, które to potem się zawieruszały- razem z pomysłami......
Postanowiłam odłożyć na chwilę moje ulubione kolory i spróbować czegoś nowego- szarości, czerni, bieli z dodatkiem żółtego. Tyle, że żółty stał się czymś więcej niż dodatkiem, bo jednak ciężko było pracować tylko z takimi ponurymi kolorami. A i tak najbardziej podoba mi się hasło, gdyby nie ono to nie używałabym notesu- już są pierwsze pomysły :-)


Notes zgłaszam na wyzwania:
CANDY!

Fantastyczne tekturowe nowości w Project Prezent- mi najbardziej podobają się ramki [ale to zawsze!], serca w kropy i zegary. I do tego CANDY!