czwartek, 31 października 2013

Odkrywaj Swoje Żywioły 23-24 listopada 2013


Warsztaty kreatywno- rozwojowe

ODKRYWAJ SWOJE ŻYWIOŁY 

23-24 listopada 2013, Wrocław

Ogień Woda Powietrze Ziemia – w każdym z Nas kryją się Żywioły…. Ognista pasja, zmienność Wody, lekkość Wiatru, stabilność Ziemi ujawniają się w zależności od sytuacji, mieszają i współpracują ze sobą tworząc indywidualny i unikatowy obraz każdego z Nas. Jeśli chcesz ów obraz uchwycić i przenieść do rzeczywistości utrwalony na płótnie to zapraszamy na nasze warsztaty :-)

W trakcie twórczych zajęć będziemy wykonywać autorskie ćwiczenia inspirowane Vedic Art, różnymi formami swobodnego, nieskrępowanego ruchu, intuicyjnego tańca inspirowanego min. 5 Rytmami, Medicine Movement, improwizacją w kontakcie oraz wizualizacje i malowanie mandali.

Warsztaty są dla każdego, kto lubi/ chce kreatywnie spędzić czas, a przy okazji dowiedzieć się czegoś o sobie. Są sposobnością do bliższego poznania siebie poprzez bycie z innymi, poprzez wzajemne inspirowanie oraz przepływ emocjonalny pomiędzy uczestnikami. Nie oczekujemy wcześniejszego przygotowania malarskiego czy tanecznego.

Co zabrać ze sobą
1. Ubrania swobodne do tańca i ruchu
2. Ciuchy do pobrudzenia, [malujemy farbami akrylowymi, których NIE można odeprać!]
3. Coś do pisania, zeszyt
4. Wodę w butelce lub kubek zakręcany
5. karimatę do położenia się w trakcie wizualizacji oraz ciepłą bluzę/ koc jako ewentualne przykrycie

Nieobowiązkowo:
6. jeśli masz swój ulubiony kolor farby czy pędzel albo sztalugi

W cenę warsztatu wliczone:
Wszelkie materiały malarskie- płótna, farby, pędzle, szpachelki itp.

Nie zapewniamy wyżywienia, a noclegi- REZERWACJA MIEJSC WE WŁASNYM ZAKRESIE!! Pomagamy w znalezieniu noclegu- prosimy o szybkie zgłoszenia. Im szybciej tym lepiej :-)

Inwestycja: 800zł, do dnia 31.X - 710zł [obowiązuje wyłącznie przy wpłacie całości kwoty] Zapisy trwają do 10.XI.2013.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 250zł lub całości na konto: mBank 12 1140 2004 0000 3902 4820 1269, Jagoda Słotta, tytułem wpłaty: warsztaty, listopad

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat.

Zapisy oraz informacje: Jagoda 663 559 793 lub mailowo jagoda_art@op.pl , Ania 501 673 971lub mailowo anna_staszek@o2.pl

Jagoda Słotta- tworzę biżuterię, maluję, tańczę, ku uldze sąsiadów NIE śpiewam :-) Łączę wiedzę formalną, praktyczno-warsztatową oraz intuicyjną. Jestem zwolenniczką działań artystycznych wzbogaconych o element samopoznania; dzięki malowaniu spontanicznemu można uchwycić to, co dzieje się w naszym wnętrzu oraz zauważyć zachodzące zmiany.
http://jagodaart.pl/

Anna Staszek - jestem obecna w swoim życiu i innych. Tańczę, pracuję z ciałem, duszą, emocjami, poszukuję konstruktywnych rozwiązań na wielu poziomach psychologicznych, duchowych. Interesuje mnie wielowymiarowość natury ludzkiej oraz słuchanie i odkrywanie tego co niewymierne w nas. W trakcie swojej ścieżki odkrywałam możliwości łączenia ciała, duszy i ducha ludzkiego. Głęboko wierzę w to, że w każdym w nas drzemie głęboki potencjał oraz niespożyte obszary kreatywności.

środa, 30 października 2013

Jeszcze trochę Słońca :-)


Wczorajszy jesienny dzień- pełen Słońca, dziś też gdzieniegdzie promienie przebijają się między nielicznymi już liśćmi na drzewach. Ta pora roku też ma swoje czary i uroki :-)

SUNILLA okazałe kolczyki ze szkła weneckiego [aż 2cm], krążków howlitu [14mm], oponek jadeitu soho [12x8mm] oraz kryształków Swarovskiego w kolorze Topaz [6mm]. Całość- srebroJADEIT i OPAL  na SZTYFCIE- krople jadeitu miodowego [15x10mm], oponki opalu żółtego [8x5mm] oraz kryształkI Swarovskiego [6mm] w kolorze Topaz. Całość- srebro. Długość 5cm.


BURSZTYN na RZEMIENIU- bryłki surowego bursztynu [13-18mm] na czarnych rzemykach. Srebro oksydowane na ciemny kolor. Długość- ok. 6,5cm.

SWAROVSKI CITRINE  na SZTYFTACH- delikatne, kobiece i... przyciągające Słońce :-)