sobota, 22 marca 2014

ŻYCZENIA SZCZĘŚCIA :-)

Koniczynka na tej kartce jest malutka, niby niepozorna, ale umieszczenie jest w centrum okręgu oraz fakt, że jest odmienna kolorystycznie sprawia, że tak naprawdę to ona przyciąga wzrok i wyróżnia się z tła. I tak miało być :-) Dzięki temu doskonale wiadomo czego życzy się adresatowi kartki- tak bez słów, ale czasem słów dużo nie trzeba.....

Użyłam głównie kartek z kolekcji Be Optymistic Rapakivi nr 2 i 6. Muszę przyznać, że w realu karty wyglądają lepiej niż na zdjęciach i bardzo dobrze się z nimi pracuje.


Kartkę zgłaszam na wyzwania:


http://altair-art.blogspot.com/2014/03/wyzwanie-mapka.htmlpiątek, 21 marca 2014

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :-)

Kto by pomyślał, że tak polubię kwiatki :-) Listki jak na razie wykonuję sama- tym razem pofalowane i z zaznaczeniem unerwienia. Do tego fioletowe kryształki, które dodają kartce elegancji. Połączenie kolorystyczna- zielenie i fuksje/ fiolety- już usłyszałam, że znów mocne- naprawdę?!


Kartkę zgłaszam na wyzwania:


http://skarbnica-pomyslow.blogspot.com/2014/03/wyzwanie-lift-do-wyboru.html


http://cateredcrop.com/2014/03/15/spring-fever-recipe-swap/


czwartek, 20 marca 2014

MIŁA NIESPODZIANKA

Okazało się, że moja praca zgłoszona na wyzwanie Smile na City Crafter Challenge Blog- konkretnie TA- zdobyła wyróżnienie! Nawet tego przez długi czas nie sprawdzałam, bo był to nie tylko pierwszy scrap jaki wykonałam, ale w ogóle pierwsza praca z dziedziny scrapbookingu. Zgłosiłam ją tak sobie, dla zabawy, a tu wyróżnienie. Miło mi :-)


środa, 19 marca 2014

NAJAZD BIEDRONEK

Ciekawe kiedy mi się ten pomarańczowy znudzi....hmm.... A ponieważ na razie się na to nie zanosi to przedstawiam Najazd Biedronek- kolejną kartkę pomarańczowo- morską :-) Kwiatów tym razem jest 4, choć jedna różyczka schowała się tak, że ledwo ją widać. Są też przeszycia- tzn takie pseudo, bo wykonane cienkopisem. Własnoręcznie wycięte listki- zaczynam to lubić :-) no i chlapanie- to uwielbiam! do tego wszystkiego podarte papiery, postrzępione brzegi, no i piękna drewniana zawieszka.


Kartkę zgłaszam na wyzwania:

TRICKSART nr 7 Folklorystyczne


http://tricksartist.blogspot.com/2014/03/sztukateria-7.html


http://blog-sklep-ewa.blogspot.com/2014/03/wyzwanie-23-kwiatki-darcia-i-przeszycia_3.html


http://123scrapujty.blogspot.com/2014/03/wyzwanie-34-inspiracja-kolorami.html

wtorek, 18 marca 2014

LIFT u SCRAPGANGSTEREK

Rzutem na taśmę zgłaszam moją kartkę do wyzwania na jednym z blogów. Prosta- w stylu CaS i oczywiście z kolorem pomarańczowym [no jakżeby inaczej, nie?]. Mimo prostego wyglądu wcale nie była szybko wykonana- o nie :-) Klejenie tych maleństw wymogło na mnie posadzenia tyłka na krześle! Za to potem mogłam sobie pobiec na ksero, gdzie wydrukowałam na porządnym, grubym papierze dymek mojego autorstwa- jestem z niego bardzo zadowolona, idealnie wpasował się do kolorystyki kartki.

Kropki na mojej pracy to Marzenia, które budzą się na Wiosnę i domagają spełnienia :-)http://scrapgangsterki.blogspot.com/2014/03/lift-na-marzec-oraz-wyniki-liftu.html

poniedziałek, 17 marca 2014

TAG w KONTRASTACH

Gdy zobaczyłam zestawienie kolorów do marcowego taga na w UHK Gallery to od razu wiedziałam, że na pewno wezmę udział :-) Pomarańczowy, czarny- cudowne, ostre kontrasty plus biały. A u Visseli też tag, na którym ma być coś białego :-)

Mała forma, ale pracowało mi się bardzo przyjemnie- farbkami chlapałam tak, żeby dawały bardzo malutkie kropeczki. Pocięłam drewnianą zawieszkę, bo miała ładny wzór :-) Wycinałam listki z pięknego, energetycznego papieru Rapakivi- Be Optymistic 2.Tag zgłaszam do:


http://avenue613.blogspot.com/2014/03/challenge-63-anything-goes-with.html

ZŁOTE JAGODY

Oryginalne połączenie kolorów- soczysty fiolet i złoto- nieco pod prąd? Może, ale efekt robi wrażenie :-)

ZŁOTE JAGODY fasetowany jadeit i kryształki Swarovskiego w otoczeniu srebra pokrytego 24-karatowym złotem.