piątek, 17 stycznia 2014

KWIATY i MOTYLE :-)


U mnie znów- wbrew temu co za oknem, wbrew zatrważająco niskiej temperaturze- lato w pełni rozkwitu :-) Tak, wiem, że może być zimniej, wiem, ale mnie to nie pociesza!

Zakładka KWIETNY OGRÓD z kolorowymi kulkami na sznureczku zwieńczonym żółto- złotą kiścią malutkich koralików. Dwustronna, lekko strony się różnią.Magnes MOTYLE kombinowałam, kombinowałam, żeby było tylko zielone tło i motyle, ale się nie dało.... wrr..
Magnes OGNISTE KWIATY moja ulubiona kolorystyka :-)


czwartek, 16 stycznia 2014

PARYSKI SZYK


Dziś zaniosło mnie do Paryża :-) Zakładka i podkładka zdobione motywem słynnej Wieży Eiffla. Bon voyage!- szczególnie w obliczu faktu, że w promocji można polecieć samolotem do stolicy Francji za 68zł :-) [info z http://www.fly4free.pl/tanie-loty-wizz-air-francja-wlochy-od-68pln/]

Zakładka PARIS dwustronna, [minimalnie różnice], ozdobiona dodatkowo sznureczkiem z nanizanymi koralikami ze szkła weneckiego.Podkładka BON VOYAGE... rozmiar ok. 10cmśroda, 15 stycznia 2014

PODKŁADKI DECOUPAGE


Jak zawsze zimą mam ochotę na podróż gdzieś w cieplejsze rejony..... Dłuuuuugą podróż- taką kilkumiesięczną najlepiej :-), tam gdzie termometr wskazuje minimum 25 stopni i nie trzeba nosić na sobie 5-ciu warstw ciuchów..... Podkładki pod szklanki z takimiż motywami. I wychodzą coraz lepiej :-) Chyba podkleję je filcem, bo strasznie stukają o stół.


wtorek, 14 stycznia 2014

ZAKŁADKI OKAZAŁE: BISELLA, WRÓŻKA i KRISTELLA


Tak okazałe zakładki mają funkcję nie tylko czysto użytkową, ale zdecydowanie również ozdobną :-)

BISELLA garść perełek szklanych zwieńczona okazałym [23mm], ażurowym kwiatkiem w stylu Bali.


W ŚWIECIE FANTAZJI- WRÓŻKA wersja 4 perełki, kocie oko oraz spectra glass plus urocza wróżka- elf [aż 43x29mm!]


KRISTELLA perełki szklane kremowe i białe zwieńczone ażurowa zawieszką [aż 4,5cm!] SPRZEDANA