sobota, 21 grudnia 2013

HAND MADE MYDEŁKA na POMARAŃCZOWO


Własnoręcznie wykonane prezenty są podobno najlepsze, a więc pobawiłam się i wyszły nawet nieźle- mydełka.

Co prawda już dowiedziałam się, że są kontrowersyjne przez te malutkie gwiazdeczki w środku, które podobno są niebezpieczne, no ale ....... ładnie wyglądają i tym się chwalę ;-) Oczywiście musiały być pomarańczowe- to chyba nie wymaga wyjaśnień.


Ponadto zrobiłam kilkanaście serduszek, delfinków, gwiazdek, jabłuszek, rozgwiazd, ale niestety nie umiem ich sfotografować :-(  albo są niefotogeniczne po prostu.


piątek, 20 grudnia 2013

NAJNOWSZE: ANAMITRA oraz ARSHIANajnowsze i- jak zawsze najnowsze- najcudowniejsze , najpiękniejsze i w ogóle naj, naj!

Anamitra- zawieszki Bali [[20x14mm, ręcznie wyrabiane tradycyjnymi metodami przez artystów z Indonezji], fasetowane kul sodalitu, agaty, jadeity oraz gładkie kule jadeitu soho. Układ kulek jest RÓŻNY na obu kolczykach, a srebro oksydowane na ciemny kolor. SPRZEDANE


Bransoletka dla wielbicielek rzemienia, granatu, orient, fioletu... Oryginalna.

Arshia- rzemień pleciony o średnicy 3mm w połączeniu z ręcznie wytworzonym koralikiem srebrnym i malutkimi kuleczkami granatu. Całość oksydowana.

 

czwartek, 19 grudnia 2013

PERŁY SWAROVSKIEGO na SZTYFTACHPERŁY SWAROVSKIEGO na SZTYFTACH- TURQUOISE perełki Swarovskiego wielkości 8mm w oksydowanym na bardzo ciemno srebrze

PERŁY SWAROVSKIEGO na SZTYFTACH- MYSTIC BLACK perełki Swarovskiego wielkości 8mm w oksydowanym na bardzo ciemno srebrze


 


środa, 18 grudnia 2013

JESZCZE GORĄCE NOWOŚCI: ORIENTISSA i RAVELLA


RAVELLA- fasetowany jadeit [kule i oponki], agat trawiony niebieski, krążki howlitu w towarzystwie oksydowanego na ciemno srebra. Różne odcienie zieleni i niebieskości przypominają wakacje :-)
ORIENTISSA- kolczyki wyróżnia oryginalna forma bigli, na których umieściłam koral, fasetowany labradoryt i perły Seashell. Całość oksydowana. Duże kule korala [14mm] są delikatnie "robaczywe"- mają czarne punkciki, dziurki [2mm]- dla wielbicielek Natury, jej dzikości i niepowtarzalności.


wtorek, 17 grudnia 2013

ORIENTALNIE: KALYANI I SHAIVI


SHAIVI- koral i turkus w towarzystwie ręcznie oksydowanego na ciemny kolor srebra. Min okazałe okręgi o średnicy 27mm, młotkowane.

KALYANI [szczęśliwa] koral, turkus i kryształki Swarovskiego w towarzystwie jasnego srebra. Sztyfty [wkrętki].