sobota, 12 kwietnia 2014

CO CIĘ TU TRZYMA?

Kartka stworzona specjalnie na wyzwanie PWC- "Wszystko w czym lub na czym można jeździć, latać, płynąć...czyli przemieszczać się"- oczywiście wybrałam LATAĆ bo ostatnio jestem fanka latania :-) Co prawda w samolocie, balonem jeszcze nigdy i słyszałam, że zimo, więc mnie to dość skutecznie zniechęca, no ale kto wiem? Może jak będzie okazja to dam się skusić? ;-)

Nadal UHK- tym razem papiery z kolekcji Holmes in love.....


Wyzwanie


http://projektwagiciezkiej.blogspot.com/2014/04/wyzwanie-z-klarysa.html

piątek, 11 kwietnia 2014

WIELKANOCNA ELEGANCJA vol. I

Wprawdzie nie obchodzę żadnych świąt, ale jak bliscy sobie życzą to kartki mogę wykonać :-) Powstała cała seria kartek, wszystkie w podobnej kolorystyce i z użyciem papierów UHK, które zrobiły na mnie niesamowite wrażenie- prześlicznie się komponują, nie tylko w ramach jednej kolekcji- mam wrażenie, że mogę łączyć jakiekolwiek papiery UHK i zawsze będą do siebie pasować :-) Tutaj- papiery Jeżyna oraz Malina z kolekcji Fruits of the forest. Do tego tekturki Wielkanocne Crafty Moly oraz perełki [nabieram wprawy w przyklejaniu 2mm!] i powstała kartka elegancka, niby skromna, ale tak chyba nie do końca, prawda?


Wyzwania:


http://blog.na-strychu.pl/2014/03/wielkanocne-wyzwanie/czwartek, 10 kwietnia 2014

środa, 9 kwietnia 2014

SOCZYŚCIE w stylu CAS

Ostatnio najlepiej pracuje mi się z kolekcją Rapakivi Be Optimistic- w poniższej kartce utrzymanej w stylu CAS wszystkie materiały pochodzą właśnie z tej kolekcji. I świetnie do siebie pasują :-)


Wyzwania:
http://technostamper.blogspot.com/2014/04/monday-lunchtime-sketch-challenge-309.html

wtorek, 8 kwietnia 2014

URODZINY z POMARAŃCZOWYM KOTEM :-)

A jak kot to wiadomo- super porządku nie uświadczysz :-) I taka nieco bałaganiarska jest moja pierwsza mediowa kartka- jest gesso, pasta strukturalna z pięknym wzorem z maski, psikanie tuszem i wodą, zacieki, ścinki, stempel.... Jest też drobniutki brokat, który został uchwycony na jednym tylko zdjęciu mimo wykonania około setki fotek. Ale w świetle pięknie się mieni na fioletowo. A wszystko na papierze 13arts- Perfect moment, który pięknie cały ten bałagan wytrzymał ;-)

Myślę, że kartka wywoła uśmiech na twarzy każdego wielbiciela kotów :-)


na tym zdjeciu widać brokat- w realu świeci bardziej :-)


Zgłaszam na wyzwania:


http://scrapcafepl.blogspot.ie/2014/04/641-wyzwanie-wiosna-pora-radosna.html


http://scrappin-fantasies.blogspot.com/2014/04/wyzwanie-14.html


http://skarbnica-pomyslow.blogspot.com/2014/04/wyzwanie-z-okazji-zblizajacych-sie.html