piątek, 12 grudnia 2014

KALENDARZ SPRÓBUJ SZCZĘŚCIA!

Słyszałam, że podobno..... no tak mi znajomi mówili..... że są ludzie, którzy kupują kalendarze i terminarze jeszcze przed początkiem Nowego Roku :-)  nie w styczniu, nie w połowie lutego tylko właśnie w grudniu. Z myślą o nich przygotowałam kolekcję kalendarzy książkowych, dużych, bo 21x15cm czyli A5 ozdobionych pozytywnymi hasłami- w końcu będziemy je widzieć cały rok! Kalendarz ma  układ dzienny [weekendy na jeden stronie], perforowane narożniki do usuwania w miarę upływu czasu oraz zakładkę- szarą wstążeczkę, białe kartki, druk ciemnoszary z czerwonymi elementami. Wewnątrz wykaz Świat, plan urlopów, strefy czasowe, spis targów międzynarodowych, spis numerów kierunkowych oraz mini- kalendarz na 2016.

A więc- spróbuj szczęścia w 2015 roku! :-)

czwartek, 11 grudnia 2014

MINIMALISTYCZNIE i PYSZNIE na ŚWIĘTA

I znów w roli głównej pomarańcza [i lojalnie uprzedzam- to nie będzie ostatni tego typu przypadek, oj nie!]- tym razem w towarzystwie cynamonu, szyszeczek i śnieżynek. A na dole rządek choinek wykonany pastą strukturalną.


Kartkę zgłaszam na wyzwania:

http://altair-art.blogspot.com/2014/11/wyzwanie-10-kartka-swiateczna.html

http://szmek-bloguje.blogspot.com/2014/12/22-wyzwanie-u-szmeka.html


EKOLOGICZNIE i MINIMALISTYCZNIE na ŚWIĘTA wersja I

Ostatnio dostałam bazy kartkowe z Rapakivi- z papieru kraftowego, o dużej gramaturze, w brązowym kolorze i niespodziewanie dla siebie samej zwariowałam na ich punkcie! Okazały się idealne do minimalistycznych kompozycji, są też niezwykle eleganckie i... inne :-) A kiedy dostały się w moje ręce ususzone plastry pomarańczy to tylko skoczyłam do kuchni po cynamon i gwiazdki anyżu i ... żegnaj świecie :-) Powstało kilka wersji- oto pierwsza.


Kartkę zgłaszam na następujące wyzwania:
http://kartkoweabc.blogspot.com/2014/12/wyzwanie-25-eko-kartka-swiateczna.html


http://tricksartist.blogspot.com/2014/12/sztukateria-15.html


http://altair-art.blogspot.com/2014/12/wyzwanie-11-smakoyki.html