czwartek, 6 lutego 2014

EKSKLUZYWNIE: GOLD-INNA oraz OPAL w ZŁOCIE


OPAL w ZŁOCIE ekskluzywne kolczyki z bryłkami opalu, krążkami muszli szarej i fasetowanymi oponkami akwamrynu w towarzystwie srebra pokrytego 24- karatowym złotem- w tym skręcanych owal. Opal nieregularny, z naturalnymi wtrętami- dla wielbicielek Natury, jej dzikości i niepowtarzalności.  


GOLD-INNA wyjątkowa bransoletka, w której połączyłam srebro jasne [zwykłe, młotkowane i satynowane] oraz pokryte 24-karatowym złotem. Plus kwarc dymny w dwóch formach- oponek oraz fasetowanych sześcianów. Bransoletka asymetryczna, oryginalna- w sam raz na wyszukany prezent dla wyjątkowej osoby :-) Oczywiście ozdobnie opakowana.


Candy w Studio75


Z okazji premiery nowej kolekcji papierów- CANDY! plus badziki 3rd Eye.

http://studio75pl.blogspot.com/2014/01/craftlove-candy.html

poniedziałek, 3 lutego 2014

RZEMIENNY MINIMALIZM


Nie, nie porzuciłam biżuterii :-) Na dowód- zdjęcia poniżej. Zawsze mnie zaskakuje, że za pomocą tak oszczędnych środków mogą powstać biżuty kobiece i delikatne. A nawet romantyczne jeśli np. zapięcie będzie miało serce, które dzięki brakowi konkurencji jest głównym elementem ozdobnym.

RED PLUS pleciony rzemień kwadratowy w przekroju plus kule korala i zapięcie z sercem. Minimalizm romantyczny :-)


JUST RED ten sam rzemień pure albo- jak kto woli- raw :-)


ONE a'la PANDORA popularna seria kobiecych bransoletek o minimalistycznym charakterze- czerwony rzemień [tym razem przekrój okrągły] plus oponka w stylu Pandora wykonana z kociego oka. Zawieszka z oponką przemieszcza się swobodnie na całej długości rzemienia.


DARK BROWN gruby rzemień o śr. aż 6mm w kolorze bardzo ciemnego brązu plus sześcian hebanu tygrysiego i perełka naturalna.