piątek, 13 grudnia 2013

RUBIN ROMANTYCZNIE i FIRESSTA


Wprawdzie do Walentynek jeszcze daleko, ale na powiedzenie Kocham Cię zawsze jest odpowiednia pora, prawda? :-) Dzięki poniższym kolczykom można to zrobić z klasą ;-)

RUBIN ROMANTYCZNIE - kulki rubinów [6mm] o drobnej fasetce w towarzystwie duużych serc [21x18mm] ze srebro pokrytego 24-karatowym złotem

Nieczęsto spotykane połączenie złota i bogactwa barw, dzięki czemu kolczyki są nie tak poważne i nadają się nie tylko do małej czarnej, ale i na co dzień- do dżinsów, letnich sukienek czy nawet szortów ze szpilkami :-)

FIRESSTA- energetyczne kolczyki z kropel jadeitu, krążków muszli i jaspisu cesarskiego, kryształków Swarovskiego w towarzystwie srebra próby 925 pozłacanego 24 karatowym złotem.

czwartek, 12 grudnia 2013

TIMESSA.... AT NIGHT.... NOWOCZESNE Z LABRADORYTEM....


TIMESSA fasetowana kropla jadeitu, kuleczka nefrytu plus oksydowane na ciemny kolor srebro- w tym oryginalne bigle

    

    

    

NOWOCZESNE z LABRADORYTEM awangardowe, z oponkami labradorytu i dużymi [aż 4,3cm!] owalami o ciekawej fakturze na niestandardowych biglach. Całość oksydowana na ciemny kolor.

  

  

  

AT NIGHT.....-barokowe krople- kryształy Swarovskiego plus oksydowane srebro, w tym fakturowane obręcze. Odcień kryształków to Silver Night.

  

  

  


poniedziałek, 9 grudnia 2013

Z RÓŻKAMI ;-)


FIRETTINA fasetowany larvikit [odmiana labradorytu], kryształki Swarovskiego plus oryginalne rurki oksydowane w paseczki. Bigle otwarte- na życzenie, za dopłatą mogę zamienić.TRESITTA fasetowane kuleczki amazonitu, kryształki Swarovskiego i oczywiście srebro. Bigle otwarte.