piątek, 2 maja 2014

TAG

Cóż- po wykonaniu tego taga już wiem na pewno, że w najbliższym czasie zainwestuję w mikrokulki..... Koraliki z dziurkami, których mam pełno, mają przepiękne kolory i niby są niewielkie- bo co to jest 2mm, ale na tagi [i kartki chyba też] za duże, stanowczo za duże! :-) Tag jest mocno pobrokatowany, więc lśni niesamowicie, na zielono, ale niestety na fotkach tego nie widać.


Wyzwania:Scrapki-wyzwaniowo, nr 100, Animals


środa, 30 kwietnia 2014

GRATULACJE w STYLU CaS

Kartka powstała z połączenia mapki z SketchSaturday ze stylem Clean and simple jaki jest wymagany w wyzwaniu na SentimentalSundays.

W akcji znów jedne z moich ulubionych papierów- UHK- przetarcia, miejscami rozjaśnione lub na odwrót- przyciemnione, w soczystych, energetycznych kolorach lata.Wyzwania:
SketchSaturday, week 307, sketch by vanessa  oraz SentimentalSundays, Challenge 204, CaS


wtorek, 29 kwietnia 2014

KARTKA SZALONA :-)

Zainspirowałam się bardzo mocno poszarpanymi, wręcz podartymi [!!] kartkami z przeróżnych scrapbookingowych blogów. Na początku z lekkimi oporami, ale jak już zaczęłam drzeć, miętosić i postarzać brzegi to poszło z górki, a nawet powiedziałabym, że się spodobało :-) No i z rozpędu powstała kartka szalona- koronka, kokardka ze sznurka, piórko, koraliki, tiul, zacieki, kawałek drewnianej zawieszki...... Coś czuję, że ten styl zagości u mnie na dłużej, choć jeszcze nie mam odwagi do takich radykalnych darć- bo mogą być jeszcze większe!

Na urodziny dla jakiejś szalonej, pozytywnie zakręconej wariatki ;-)


Wyzwania 

DreamValleyChallenges, 80, Say it with Words

poniedziałek, 28 kwietnia 2014

JASPIS z RZEMIENIEM oryginalnie

Bransoletka z kolekcji, którą bardzo lubię- z rzemieniem i minerałami. Tym razem są to krążki jaspisu cesarskiego- każdy z innym wzorem, inaczej wybarwiony. Dwa z krążków swobodnie przemieszczają się po części skórzanej. Bransoletka jest asymetryczna, inna niż większość jej koleżanek :-)

JASPIS z RZEMIENIEM jaspis, rzemień i srebro.