wtorek, 1 lipca 2014

ODKRYWAJ SWOJE ŻYWIOŁY 15-17 sierpnia

Serdecznie zapraszam!

Warsztaty kreatywno- rozwojowe
       
ODKRYWAJ SWOJE ŻYWIOŁY
15-17 sierpnia 2014, Kotlina Kłodzka
Miejsce: Ośrodek „TRZY ŹRÓDŁA"

Ogień Woda Powietrze Ziemia – w każdym z Nas kryją się Żywioły…. Ognista pasja, zmienność Wody, lekkość Wiatru, stabilność Ziemi ujawniają się w zależności od sytuacji, mieszają i współpracują ze sobą tworząc indywidualny i unikatowy obraz każdego człowieka. Jeśli chcesz ów obraz uchwycić i przenieść do rzeczywistości utrwalony na płótnie to zapraszam na warsztaty :-)

Otoczenie- las, dużo przestrzeni, piękne widoki gór, niebo pełne gwiazd, czysta woda ze źródła, żywy ogień w piecu sprzyjają kontemplacji, zagłębieniu się w sobie i odnalezieniu własnej, niepowtarzalnej kompozycji żywiołów.

W trakcie warsztatów będziemy wykonywać autorskie ćwiczenia inspirowane Vedic Art, PoPem, szamanizmem oraz wizualizacje i malowanie mandali. Kolory, struktura, kształty ukażą to co zadziało się w każdym z Nas, nadadzą tym doświadczeniom formę i fakturę. W ćwiczeniu wieńczącym nasze spotkanie zobaczymy jak Żywioły wszystkich uczestników współgrają/ współpracują ze sobą tworząc nową jakość.

Nie są wymagane żadne umiejętność plastyczne, nie będziemy uczyć się technik czy stylów malarskich. Warsztaty są dla każdego, kto lubi/ chce kreatywnie spędzić czas, a przy okazji dowiedzieć się czegoś o sobie. Są sposobnością do bliższego poznania siebie poprzez bycie z innymi, poprzez wzajemne inspirowanie oraz przepływ emocjonalny pomiędzy uczestnikami.

Co zabrać ze sobą
1. ciuchy do pobrudzenia, [malujemy farbami akrylowymi, których NIE można odeprać!]
2. ubrania na deszcz
3. śpiwór
4. karimata/ koc
5. coś do pisania, zeszyt
6. zakręcana butelkę na wodę lub kubek z nakładką/ zakręcany

OBOWIĄZKOWO ;-)
Chęć eksperymentowania i zabawy, otwartość na kontakt z Naturą i Żywiołami zarówno wewnątrz nas jak i na zewnątrz :-)

W cenę warsztatu wliczone:

Pełne wyżywienie wegetariańskie- min. z produktów lokalnych oraz z ogródka Bei, gotowane z użyciem wody źródlanej i na żywym ogniu na ogromnym piecu- Żywioły w akcji :-)

Noclegi na wspólnej sali. Miejsce w zgodzie z przyrodą czyli mycie wodą z kotła pod zadaszeniem i drewniane wychodki. Dla bardziej wymagających- możliwe są noclegi w okolicznych gospodarstwach agroturystycznych:
Gospodarstwo Agroturystyczne "Stary Młyn" 74, tel: 748139868
Gospodarstwo Agroturystyczne w Różance, "Różana Dolina" tel: 748125124-
REZERWACJA MIEJSC WE WŁASNYM ZAKRESIE!! Im szybciej tym lepiej

Cena warsztatu nie obejmuje materiałów malarskich - farby akrylowe, płótna, pędzle itp. należy przywieźć we własnym zakresie. Farby akrylowe są najlepsze, bo szybko schną. 5 podobrazi- kształt i wielkość wg własnego uznania, choć polecam minimum 30x30cm, a jedno większe. Materiały do stworzenia faktury- co Wam podpowie wyobraźnia- może to być wszystko- kamyczki, nitki, koraliki, ryż, makaron ;-) , piasek itp Polecam zakupy na allegro bądź w sklepach internetowych np. hergon.pl , sklep plastyczny.pl , artequipment.pl . Podobrazia dostępne są również w sklepach dla plastyków, Empikach itp. W razie pytań proszę pisać- doradzę co, jak i gdzie :-)

Inwestycja: 550zł, do dnia 28.VII - 500zł [obowiązuje wyłącznie przy wpłacie całości kwoty]

Wpłata zaliczki w wysokości 250zł lub całości na konto: Jagoda Słotta mBank 12 1140 2004 0000 3902 4820 1269, tytuł wpłaty: warsztaty, sierpień

Zapisy oraz informacje: Jagoda 663 559 793 lub mailowo jagoda_art@op.pl
Aby zobaczyć Ośrodek Trzy Źródła i poznać jego właścicieli kliknij tu:
http://www.trzyzrodla.pl/
                               Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat!

Jagoda Słotta- tworzę biżuterię, maluję, tańczę, ku uldze sąsiadów NIE śpiewam :-) Łączę wiedzę formalną, praktyczno-warsztatową oraz intuicyjną. Jestem zwolenniczką działań artystycznych wzbogaconych o element samopoznania; dzięki malowaniu spontanicznemu można uchwycić to, co dzieje się w naszym wnętrzu oraz zauważyć zachodzące zmiany. Ważny jest dla mnie kontakt z Naturą - dlatego na wspólną przygodę w czasie autorskich warsztatów "Odkrywaj Swoje Żywioły" zapraszam do ośrodka Trzy Źródła, gdzie żywioły harmonijnie współpracują ze sobą i pozwalają oderwać się od codzienności.