sobota, 1 marca 2014

DELIKATNA z RZEMIENIEM dla CECYLII....

Dziś bransoletka delikatna, ale z charakterem- z naturalnego rzemienia w towarzystwie oksydowanego na ciemno srebra. Plus srebrna literka C. Leciutka. Na życzenie oczywiście mogę wykonać podobną z dowolną literką alfabetu.

A Wiosna coraz odważniejsza we Wrocławiu :-)

BRANSOLETKA RZEMIENNA dla CECYLII.....

piątek, 28 lutego 2014

NADCHODZI LATO.... :-)

Ponieważ nadchodzi Lato to.... no dobrze- może nieco przesadziłam, ale z drugiej strony- jest ostatni dzień lutego czyli uznajmy, że już marzec- marzec czyli Wiosna, pędy już na krzaczkach widziałam, jakieś żółte kwiatki wyłażą spod ziemi na trawniki i w takim tempie w kwietniu będzie 25 stopni i Lato :-)

Czyli- ponieważ nadchodzi Lato to czas na letnią biżuterię. Dziś- bransoletka z drobnymi kuleczkami granatu, idealna do zwiewnych sukienek na cieniutkich ramiączkach, lekka i kobieca. Oksydowane srebro, delikatny łańcuszek- bardzo ładnie wygląda na dłoni.

DELIKATNIE z GRANATEM- kuleczki tego minerału są malutkie- ok. 3-4mm plus ciemne srebro. Asymetryczna- kamyczki są tylko po jednej stronie. Ozdobnie zapakowana.


wtorek, 25 lutego 2014

OBRAZ CHAOS

W sobotę przypominałam sobie zasady Vedic Art wraz z Piotrem i Justyną oraz kilkorgiem artystycznych dusz :-) Po raz kolejny uświadomiłam sobie, że malowanie to jest to :-) A ponieważ była okazja do eksperymentowania to stworzyłam obraz- najbardziej strukturalny z dotychczasowych- na początku podobał mi się, choć podchodziłam do niego z pewną nieufnością.... im więcej czasu mija tym więcej wymiarów w nim odkrywam i coraz bardziej go lubię.

W użyciu były gesso, pasta strukturalna [nadal nie do końca taka jakbym chciała....], farby akwarelowe, tusze wodne, woda, szczoteczka, pędzel [także końcówka do drapania], maska do nakładania wzoru, koraliki, muszelki, a nawet- nakładka [chyba tak to się zwie!] z Castoramy :-) I oczywiście brokat.


poniedziałek, 24 lutego 2014

DARK-WALENTYNKA

I znów wyzwanie z walentynkami w tle.... Ale jest dobra informacja- już się serduszka kończą :-) Oczywiście u mnie w wersji nieco mrocznej i .... podartej :-) Na początku darcie TAKICH papierów było dla mnie niewyobrażalne, ale teraz czuje się z tym coraz lepiej :-)Kartkę zgłaszam na Wyzwania:
OPALE ze ZŁOTYM AKCENTEM

Zdecydowanie mroczne klimaty- tym razem dark side opalu.... ;-)

OPALE ze ZŁOTYM AKCENTEM kuleczki opalu zółtego w towarzystwie srebra- w tym spiczastych czapeczek, które oksydowałam na ciemny kolor. rozjaśniającym dodatkiem jest srebro pozłacane 24-karatowym złotem- skręcone kółeczka z Bali.