poniedziałek, 17 lutego 2014

ODKRYWAJ SWOJE ŻYWIOŁY warsztaty kreatywno- rozwojowe Serdecznie zapraszam na:

Warsztaty kreatywno- rozwojowe
 ODKRYWAJ SWOJE ŻYWIOŁY
5-6 kwietnia 2014, Wrocław


Ogień Woda Powietrze Ziemia – Żywioły kryją się w każdym z Nas. Poszukamy ich w naszych ciałach, ruchu i towarzyszącej im muzyce oraz w ciszy wizualizacji. Każdy indywidualnie, na swój unikalny sposób doświadczy Żywiołów swoim ciałem, emocjami- całym sobą i twórczo wyrazi za pomocą farb. Kolory, struktura, kształty ukażą to co zadziało się podczas pracy z ciałem i wizualizacji, nadadzą tym doświadczeniom formę i fakturę. W ćwiczeniu wieńczącym warsztat zobaczymy jak Żywioły wszystkich uczestników współgrają/ współpracują ze sobą tworząc nową jakość.

W trakcie twórczych zajęć będziemy wykonywać autorskie ćwiczenia inspirowane Vedic Art, różnymi formami swobodnego, nieskrępowanego ruchu, intuicyjnego tańca na podstawie współczesnych technik tanecznych i ruchu oraz wizualizacje i malowanie mandali.

Warsztaty są dla każdego, kto lubi/ chce kreatywnie spędzić czas, a przy okazji dowiedzieć się czegoś o sobie. Są sposobnością do bliższego poznania siebie poprzez bycie z innymi, poprzez wzajemne inspirowanie oraz przepływ emocjonalny pomiędzy uczestnikami. Nie oczekujemy wcześniejszego przygotowania malarskiego czy tanecznego.

Co zabrać ze sobą:
1. Ubrania swobodne do tańca i ruchu
2. Ciuchy do pobrudzenia, [malujemy farbami akrylowymi, których NIE można odeprać!]
3. Coś do pisania, zeszyt
4. Wodę w butelce lub kubek zakręcany
5. karimatę do położenia się w trakcie wizualizacji oraz ciepłą bluzę/ koc jako ewentualne przykrycie

Nieobowiązkowo:
6. jeśli masz swój ulubiony kolor farby czy pędzel albo sztalugi

W cenę warsztatu WLICZONE:
Wszelkie materiały malarskie- płótna, farby, pędzle, szpachelki itp.

Nie zapewniamy wyżywienia, a noclegi- REZERWACJA MIEJSC WE WŁASNYM ZAKRESIE!! Pomagamy w znalezieniu noclegu- prosimy o szybkie zgłoszenia. Im szybciej tym lepiej :-)

Inwestycja: 800zł, do dnia 28.II - 710zł [obowiązuje wyłącznie przy wpłacie całości kwoty] Zapisy trwają do 26.II.2013.

Prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 250zł lub całości na konto: mbank 88 1140 2004 0000 3202 4662 0211, Anna Staszek

lub

Mbank 12 1140 2004 0000 3902 4820 1269 Jagoda Słotta
Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat!

Zapisy oraz informacje: 
Jagoda 663 559 793 lub jagoda_art@op.pl
Ania  501 673  971 lub anna_staszek@o2.pl


Jagoda Słotta- tworzę biżuterię, maluję, tańczę, ku uldze sąsiadów NIE śpiewam :-) Łączę wiedzę formalną, praktyczno-warsztatową oraz intuicyjną. Jestem zwolenniczką działań artystycznych wzbogaconych o element samopoznania; dzięki malowaniu spontanicznemu można uchwycić to, co dzieje się w naszym wnętrzu oraz zauważyć zachodzące zmiany.

Anna Staszek - jestem obecna w swoim życiu i innych. Tańczę, pracuję z ciałem, duszą, emocjami, poszukuję konstruktywnych rozwiązań na wielu poziomach psychologicznych, duchowych. Interesuje mnie wielowymiarowość natury ludzkiej oraz słuchanie i odkrywanie tego co niewymierne w nas. W trakcie swojej ścieżki odkrywałam możliwości łączenia ciała, duszy i ducha ludzkiego. Głęboko wierzę w to, że w każdym w nas drzemie głęboki potencjał oraz niespożyte obszary kreatywności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz