czwartek, 28 listopada 2013

ZŁOTKA


Pozłacanego srebra po raz pierwszy użyłam na życzenie klientki, bo mnie samej do tego kolor nie ciągnęło. Jednak niespodziewanie okazało się, że "odpowiednio podane" złoto też ma swój urok i od tej pory od czasu do czasu popełnię kolczyki w pozłocie :-)

NEFRYT w ZŁOCIE fasetowane kule nefrytu [10 i 4mm], oponki opalu i złocone 24-karatowym złotem srebro Bali- prosto z Indonezji.





ANGELIT w ZŁOCIE rzadko spotykany minerał- niebieściutki angelit [10mm] plus kyanit, jadeit i oczywiście złocone srebro- część sprowadzona z Bali. Sztyfty [wkrętki].




SZAFIRY EKSKLUZYWNIE w ZŁOCIE oszałamiające sztyfty w formie kunsztownych kwiatów oczywiście z Bali, delikatny łańcuszek i fasetowane szafiry [7mm] w czapeczkach.


ODROBINA LABRADORYTU w ZŁOCIE urocze sztyfty [wkrętki] z niebiesko opalizującymi labradorytami [6mm].



LAPIS LAZULI na ZŁOTO kostki lapisu [11mm], jadeit, fasetowany dumortieryt i kryształki Swarovskiego w towarzystwie srebra złoconego 24-karatowym złotem SPRZEDANE



GOLD TREASURES from BALI v.II fasetowane kule karneolu [12mm], kulki nefrytu, oponki ametystu i kryształki Swarovskiego plus złocone srebro. Żywe, smakowite kolory :-) SPRZEDANE




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz